O firmie

Firma rozpoczęła działalność w 2013 roku dzięki pomocy funduszy unijnych. Mimo tego, iż jest to młoda firma, posiadamy wieloletnie doświadczenie w zawodzie, stałych klientów, z którymi prowadzimy wieloletnią współpracę. Mamy na swoim koncie ukończonych wiele projektów, z których jesteśmy dumni


Nasz zespół tworzą architekci krajobrazu i ogrodnicy. Zaprojektujemy i wykonamy ogród na miarę Państwa potrzeb.

Firma Ogrody Atut oferuje zakładanie i projektowanie ogrodów w Warszawie oraz okolicach. Łączymy kompetencje architektów krajobrazu i doświadczonych ogrodników, co pozwala nam kompleksowo przygotować oraz zrealizować każdy projekt – od niewielkich ogrodów i ogródków przydomowych aż po duże tereny zielone utrzymane w dowolnej stylistyce.

Interesują Państwa nowoczesne i minimalistyczne projekty ogrodów w Warszawie? A może ogródki zainspirowane sielskimi klimatami skąpanej w słońcu Toskanii, elegancka zielona przestrzeń w stylu angielskim, naturalne ogrody na działkę sąsiadującą z lasem lub ekskluzywny teren z architekturą dopasowaną w najdrobniejszych szczegółach, który podkreśli unikalny charakter zabudowy jednorodzinnej na nowym osiedlu? Nasza firma spełni wszystkie te oczekiwania. Przygotowujemy indywidualne projekty ogrodów w wielu różnych stylach. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, która będzie pięknie podkreślać charakter posesji i stanie się miejscem idealnym do relaksu.

Bardzo dobrze wiemy, że zamawiający projekt ogrodu chcą, aby stał się on ich dumą, dlatego nie korzystamy z gotowych szablonów czy popularnych schematów podpatrzonych u konkurencji. Każdy projekt jest przygotowywany przez architektów krok po kroku, z uwzględnieniem preferencji Klienta, charakteru działki, zabudowy w okolicy oraz innych czynników zewnętrznych.
Zobacz galerie